CK Stupava otvára cyklistický oddiel pre deti a juniorov.
– pre deti od 9 – 12 rokov
(všeobecná pohybová príprava)
– od 13 rokov 
(výkonnostná cyklistika, špecializácia)

Tréningové dni v mesiacoch máj, jún sú: pondelok, utorok, streda, štvrtok. Začíname vždy o 16:00 do 18:30 hod. Tréning si môžete navoliť podľa vám vyhovujúcich dní. Prihlasovanie na tréning je najneskôr do piatka predchádzajúceho tréningovému týždňu.

Otázky na trénera: 
Kde sa budete stretávať na tréningy?
Odpoveď: Stretávať sa budeme v Stupavskom parku pri Penzióne Intenzíva (Nová ul. 66, Stupava)

Ako bude prebiehať tréning?
Odpoveď: Cyklistika si vyžaduje individuálny prístup a preto budú prvé tréningy prebiehať formou testov všeobecnej športovej výkonnosti, ako aj cyklistickej zručnosti. Ďalšie tréningy už budú špeciálne navrhnuté podľa vekových kategórií a tréningový plán bude pripravený pre každého individuálne.

Čo si treba so sebou doniesť? (vybavenie)
Odpoveď: Okrem bicykla samozrejme cyklistickú prilbu, odporúčam aj ďalšie chrániče (rukavice, chrbtový chránič/ruksak. Chrániče kolien a lakťov). Športové oblečenie adekvátne aktuálnemu počasiu.

Ako mi zabezpečíte že sa moje dieťa nezraní pri páde z bicykla?
Odpoveď: Za to sa nemôže zaručiť nikto. Môžeme však zaručiť, že v tréningovom procese bude na prvom mieste bezpečnosť a prevencia pred zraneniami. Naučíme sa, ako predchádzať zraneniam spôsobom, ktorý budú môcť využiť aj mimo cyklistického prostredia. Cieľom týchto tréningov je zdravšia osobnosť schopná dokonale odhadnúť svoje schopnosti a možnosti.

Cena tréningovej hodiny je 2E/1h, platí sa vždy vopred formou kreditu na účet CK Stupava.
Č.ú.: SK44 7500 0000 0040 1916 5348