Cyklo novinky na rok 2021

Mini košík

Milí priatelia, na základe vášho hlasovania v našej ankete, meníme podľa vašich požiadaviek otváracie hodiny od 1.6.2020 nasledovne:

NOVÉ OTVÁRACIE HODINY :

Pondelok – Piatok : 9:00 – 12:00 , 13:00 – 17:00

obedová prestávka: 12:00 – 13:00

Sobota: 9:00 – 12:00

Nedeľa: ZATVORENÉ

Pokračovať v čítaní

NOVOROČNÝ VÝPREDAJ, ZĽAVA AŽ 50%
Akcia platí pre bicykle 2019 a staršie, do vypredania zásob na predajni. Akcia je časovo limitovaná a platí od 20.1.2020 do 25.1.2020 čo je deň konania podujatia STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN, STUPAVA 25. január 2020. Pripravte sa na Stupavský maratón, všetko potrebné nájdete u nás v predajni. Poponáhľajte sa…

Pokračovať v čítaní

Tento rok sme hlavný partner Stupavského MTB maratónu, každoročne či už na letnom alebo zimnom maratóne, zabezpečujeme značenie všetkých tratí. Ďalej robíme pre Vás (účastníkov) zadarmo servis priamo na trati v lese, kde máme našich skúsených mechanikov. Aj tento rok na maratóne v piatok 21.6. od 17:00, organizujeme a pripravujeme prekážkovú dráhu pre preteky ELIMINÁTOR, kde môžu súťažiaci vyhrať poukážky do našej predajne Koliesko. Značkové bicykle KTM a iné hodnotné ceny môžete vyhrať v tombole v Sobotu a aj v Nedeľu. 
Pozývame Vás aby ste prišli podporiť toto krásne podujatie a zasúťažiť si o krásne a hodnotné ceny.

Pokračovať v čítaní

CK Stupava otvára cyklistický oddiel pre deti a juniorov.
– pre deti od 9 – 12 rokov
(všeobecná pohybová príprava)
– od 13 rokov 
(výkonnostná cyklistika, špecializácia)

Tréningové dni v mesiacoch máj, jún sú: pondelok, utorok, streda, štvrtok. Začíname vždy o 16:00 do 18:30 hod. Tréning si môžete navoliť podľa vám vyhovujúcich dní. Prihlasovanie na tréning je najneskôr do piatka predchádzajúceho tréningovému týždňu.

Otázky na trénera: 
Kde sa budete stretávať na tréningy?
Odpoveď: Stretávať sa budeme v Stupavskom parku pri Penzióne Intenzíva (Nová ul. 66, Stupava)

Ako bude prebiehať tréning?
Odpoveď: Cyklistika si vyžaduje individuálny prístup a preto budú prvé tréningy prebiehať formou testov všeobecnej športovej výkonnosti, ako aj cyklistickej zručnosti. Ďalšie tréningy už budú špeciálne navrhnuté podľa vekových kategórií a tréningový plán bude pripravený pre každého individuálne.

Čo si treba so sebou doniesť? (vybavenie)
Odpoveď: Okrem bicykla samozrejme cyklistickú prilbu, odporúčam aj ďalšie chrániče (rukavice, chrbtový chránič/ruksak. Chrániče kolien a lakťov). Športové oblečenie adekvátne aktuálnemu počasiu.

Ako mi zabezpečíte že sa moje dieťa nezraní pri páde z bicykla?
Odpoveď: Za to sa nemôže zaručiť nikto. Môžeme však zaručiť, že v tréningovom procese bude na prvom mieste bezpečnosť a prevencia pred zraneniami. Naučíme sa, ako predchádzať zraneniam spôsobom, ktorý budú môcť využiť aj mimo cyklistického prostredia. Cieľom týchto tréningov je zdravšia osobnosť schopná dokonale odhadnúť svoje schopnosti a možnosti.

Cena tréningovej hodiny je 2E/1h, platí sa vždy vopred formou kreditu na účet CK Stupava.
Č.ú.: SK44 7500 0000 0040 1916 5348

Pokračovať v čítaní

Otvára cyklistický oddiel pre deti a juniorov. Nábor začíname už túto Nedeľu 19.5.2019 na podujatí Stupava športuje.

Cyklistický oddiel pre vekovú kategóriu 9 – 12 ročných, a cyklistický oddiel pre juniorov od 13 rokov. 

Tréningový kalendár: v mesiacoch Máj, Jún a September sú tréningové dni v Pondelok, Utorok, Stredu a Štvrtok vždy od 16:00 – 18:30.  Na tréning sa objednáva týždeň vopred najneskôr do Piatku. 

DCIM\102GOPRO
DCIM\102GOPRO
Pokračovať v čítaní