Cyklo novinky na rok 2022

Mini košík

Diagnostiku a upgrade softvérov Bosch a Shimano zadarmo až do 30.4.2022.

Prečo je vhodné robiť diagnostiku a upgrade softvérov?

Údržba elektrobicykla sa v podstate zhoduje s údržbou klasického bicykla, naviac je len údržba elektrických zariadení s kontaktmi, teda motora, batérie a ovládacích prvkov spolu s riadiacou jednotkou. Snahou konštruktérov je robiť tieto zariadenia čo možno najviac bezúdržbové, avšak pravidelná kontrola ich stavu a správne zaobchádzanie významne vplýva na ich dlhodobú a spoľahlivú službu.

Z tohto dôvodu odporúčame aspoň raz do roka urobiť diagnostiku, kde pomocou špecializovaného diagnostického programu skontrolujeme motor, ovládací modul a stav batérie. Taktiež je pravdepodobné, že vykonáme aktualizáciu softvérovej časti systému. Je to bežné podobne ako pri vašom telefóne, ktorý si občas vyžiada aktualizáciu. Taktiež napríklad pri systéme Shimano je možné doladiť stupne výpomoci podľa vašich požiadaviek.

Pokračovať v čítaní

Milí priatelia,

chceli by sme vás poprosiť aj tento rok o darovanie 2% z daní, nášmu Cyklistickému klubu Stupava. Podporte mladé talenty.

Sme vďačný všetkým našim priaznivcom, priateľom a dobrovoľníkom. Ako klub sa venujeme jednej z najťažších disciplín v rámci cyklistiky a to je zjazd na horských bicykloch. Naši chlapci majú výborné výsledky, za minulý rok 2021, máme víťaza Slovenského pohára v zjazde v kategórii žiaci.

Zúčastňujeme sa s našimi zverencami Slovenského poháru v zjazde a tento rok by sme sa chceli zúčastniť aj pretekov Českého pohára v zjazde.

2 % z dane sú peniaze, ktoré musíte odviesť štátu, Vy sami však môžete rozhodnúť, na čo budú použité. Ak neurčíte, komu majú Vaše peniaze pomôcť, automaticky sa odvedú do štátneho rozpočtu.

Údaje o prijímateľovi:
IČO: 42176620

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno: Cyklistický klub Stupava

Sídlo: Hlavná 97

Obec: Stupava

PSČ: 90031

Pokračovať v čítaní