Vášeň pre cyklistiku chceme priniesť nielen dlhoročným cyklistom, ale najmä mladým talentom, ktorí sa s cyklistikou ešte len zoznamujú. Snažíme sa ich viesť k tomuto skvelému športu, a preto sme rozšírili našu podporu aj na mládež z nášho okolia. A tak vznikol Cyklistický klub Stupava. Ten vedie a vychováva mladé cyklistické talenty, čomu sa veľmi tešíme, pretože práve mladých ľudí treba v ich snoch podporiť.

Zúčastňujeme sa Slovenského poháru v zjazde, Českého poháru v zjazde, Európskeho poháru v zjazde na bicykloch a podporujeme aj rôzne cyklistické podujatia, napríklad Cyklomaratón Bratislava – Jasná 315 km, preteky v orientačnej cyklistike 

PODPORUJEME aj športové tábory ŠARKAN

Podporujeme športové denné tábory ŠARKAN (   https://www.sarkan.net/ ), ktoré sa organizujú priamo v Stupave z iniciatívy nadšených športovcov a inštruktorov. Denné Tábory ( https://www.sarkan.net/biketabory/  ), ktoré organizuje “šarkan” sú takpovediac priprávkou pre deti so záujmom o bicyklovanie na horskom bicykli (MTB). Deti majú možnosť získať základné zručnosti a obratnosť na bicykli, bez toho aby sa prihlasovali do klubu. Neskôr ak zacítia lásku k tomuto športu môžu svoje zručnosti rozvíjať v aktívnom klube Cyklistický klub Stupava. ( https://www.facebook.com/CKStupava/), kde už naozaj pôjde o tvrdú makačku a rozvíjanie cyklistickeho talentu a aktívnej tréningovej prípravy na MTB.

Viac informacii nájdete TU www.sarkan.net 

Prihlasovanie deti do denných táborov: https://www.sarkan.net/prihlaska/termin/

https://www.sarkan.net/prihlaska/termin/

info@sarkan.net

+421 903 423 314