Kde sa nachádzajú vaše prevádzky?

Naša hlavná prevádzka sa nachádza na Hlavnej ulici 40 v Stupave.  Ešte začiatkom roku 1993 sme v Bratislave na Toryskej ulici č. 2 otvorili prvý obchod Koliesko predaj a servis bicyklov, ktorý funguje dodnes.

Aké sú vaše otváracie hodiny?

Sme otvorení od pondelka do soboty, a to podľa nasledovných otváracích hodín:

Po-Pia: 10:00 – 13:00 14:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 12:00
Nedeľa: zatvorené

Aké značky bicyklov a príslušenstva predávate?

V našich predajniach predávame kvalitné bicykle značiek KTM, Ghost, Felt, CTM, doplnky a náhradné diely rôznych svetových výrobcov, funkčné oblečenie a dresy značiek Craft, NyNA, FOX.

Ako je to u vás so servisom bicyklov?

Koliesko nie je len predajňa bicyklov, poskytujeme aj úplný servis od kompletnej generálky, cez rôzne nastavenia či výmeny komponentov. Kompletný cenník našich služieb nájdete v sekcii Servis. Vážime si našich zákazníkov, a preto každý, kto si zakúpi bicykel u nás, má 2 roky zabezpečený servis zadarmo.

Ako dlho u vás trvá oprava bicykla?

Vždy sa snažíme o to, aby bol váš bicykel opravený čo najskôr, najlepšie v priebehu dňa. Pokiaľ je však nutné objednať určité komponenty, ktoré nemáme momentálne na sklade, tento čas závisí najmä od termínu dodania potrebných súčastí a takisto aj od rozsiahlosti danej opravy.

Aké druhy bicyklov opravujete?

Náš servis poskytujeme nie len našim zákazníkom, ktorí si u nás zakúpili bicykel, ale komukoľvek, kto potrebuje naše služby. Servis a opravy poskutujeme pre všetky druhy a značky bicyklov.

V čom sa odlišujete od konkurencie?

Sme rodinná firma s obrovskou vášňou pre cyklistiku. Túto zanietenosť radi vnášame do všetkého, čo robíme. Sme zároveň školení profesionáli, ale aj ak aktívni jazdci, ktorí sú vždy pripravení vám ochotne pomôcť a poradiť. Fungujeme už neuveriteľných 25 rokov.