Pokiaľ ste milovníci cyklistiky, ste na správnej stránke. Po dlhoročných skúsenostiach s predajom a servisom bicyklov v kamennej predajni sme sa rozhodli dostať ešte bližšie k vám a spustili sme nový internetový obchod. Vitajte na webstránke Koliesko.

Bicykle nám takpovediac prirástli k srdcu. Koliesko je rodinná firma, v ktorej je každý z nás blázon do cyklistiky. Zakladateľom vtedy malej nenápadnej prevádzky bol Jozef Janešík. Koliesko predaj a servis bicyklov bola otvorená začiatkom roku 1993 a na naše veľké potešenie, funguje dodnes. S jednou pobočkou sme sa však neuspokojili a v roku 2004 vznikla naša hlavná predajňa v Stupave. Na Hlavnej ulici č. 40 vo dvore nájdete profesionálne vyškolený personál, ktorý je vždy pripravený vám poradiť a pomôcť. Veríme, že vďaka nášmu rodinnému prísupu a zanietenosti pre bicykle sa budete u nás cítiť vo svojom živle.

Svet online nám nie je cudzí

Osobný predaj je nám veľmi blízky, nakoľko sa mu venujeme už vyše dvadsať rokov. Neustále sa však chceme posúvať vpred, a tak sme sa rozhodli presunúť náš obchod aj do online prostredia. Už dlhšie sme aktívni na Youtube či Facebooku a zdalo sa nám to ako prirodzený krok, prejsť aj na formu internetového obchodu. Veľmi nás teší, že si tieto riadky môžete prečítať z pohodlia domova, tak isto ako si môžete teraz z domu zakúpiť ktorýkoľvek produkt z našej ponuky.

Čo ponúkame

Na našom novom internetovom obchode nájdete kvalitné bicykle značiek KTM, Ghost, Felt, CTM, doplnky a náhradné diely rôznych svetových výrobcov, funkčné oblečenie a dresy značiek Craft, NyNA, FOX. Hľadáte nové gripy, prehadzovače, riadidlá alebo sedlovky? V našej ponuke nájdete komponenty všetkých druhov. Starostlivosť o bicykel a údržba je u nás samozrejmosťou, nakoľko v našich predajniach ponúkame tiež pravidelná i sezónny servis bicyklov. Veríme, že z našej ponuky si vyberie každý. Prajeme vám príjemný pobyt na stránke Koliesko a veľa zdaru pri vašom ďalšom cyklistickom dobrodružstve.